Czytelnicze wtoreczki dla dzieci z zeróweczki           
  Dnia 06.02.2018 roku  o godzinie 12:00 w Bibliotece Publiczno – Szkolnej filii Woźnice odbyło się lutowe spotkanie w ramach spotkań czytelniczych, mających na celu promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej w Woźnicach i ich rodziców pod hasłem „Czytelnicze wtoreczki dla dzieci z zeróweczki”.

            Wstępem do spotkania było przywitanie wszystkich gości oraz przypomnienie zasad panujących podczas spotkania.

Następnie Oliwier Radziszewski, dziecko uczęszczające do Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Woźnicach,  przedstawił swoją mamę, czytającego gościa dzisiejszego spotkania, Panią Justynę Radziszewską, która zaprezentowała czytanie bajki pod tytułem  „Alberta szuka miłości”. Najmłodsi za czytanie zgodnie nagrodzili Panią Justynę brawami, a bibliotekarka dyplomem oraz pamiątkowym długopisem.

Po czytaniu odbyła się rozmowa z dziećmi na temat przeczytanego utworu. Rozmowa dotyczyła głównych bohaterów i ich poszukiwań miłości.
Dzieci otrzymały także kolorowanki z symbolem miłości - wielkim serduszkiem, które obiecały pięknie pokolorować i wręczyć osobom, które kochają najbardziej w Walentynki.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Spotkanie autorskie z Moniką Sawicką

...i po spotkaniu autorskim - relacja

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania