"Czytelnicze piąteczki dla dzieci z zeróweczki" - dzisiejsze spotkanie
Dnia 09.02.2019 roku  o godzinie 12:00 w Bibliotece Publiczno – Szkolnej filii Woźnice odbyło się kolejne spotkanie w ramach spotkań czytelniczych, mających na celu promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej w Woźnicach i ich rodziców pod hasłem „Czytelnicze piąteczki dla dzieci z zeróweczki”.
            Wstępem do spotkania było przywitanie wszystkich gości oraz przypomnienie zasad panujących podczas zajęć .
Na dzisiejszym spotkaniu czytającym gościem była Pani Sylwia Gurska, którą przedstawiła wszystkim zgromadzonym córka Gabrysia. Pani Sylwia zaprezentowała czytanie opowiadania pod tytułem „O kózce i lisie” z książki pod tytułem „Bajki o pomaganiu”. Po wysłuchaniu czytania dzieci streściły bajkę, a także zwróciły uwagę, że pomaganie innym w potrzebie jest bardzo ważne i potrzebne, lecz zawsze należy zachować ostrożność.

Pani Sylwia nagrodzona została brawami oraz pamiątkowym dyplomem. Dzieci otrzymały obrazki do samodzielnego pokolorowania, zaś wszyscy uczestnicy spotkania kalendarze Fundacji ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom.
Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcie.
W dzisiejszym spotkaniu udział wzięło łącznie 8 osób.
Dzisiejsze spotkanie było spotkaniem, które zaplanowane zostało na styczeń, niestety z różnych przyczyn nie zostało zrealizowane w uprzednim terminie.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Spotkanie autorskie z Moniką Sawicką

...i po spotkaniu autorskim - relacja

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania