...i po feriach...


             

W dniach od 21.01.2019 do 01.02.2019, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 13:00 w Bibliotece Publiczno – Szkolnej Miasta i Gminy Mikołajki filia Woźnice, dzieci i młodzież miały okazję uczestniczyć w specjalnie zaplanowanych zajęciach. W tym roku ferie odbyły się pod hasłem „Kolorowe i bajkowe ferie zimowe”.

Głównym elementem realizowanym każdego dnia było głośne czytanie fragmentów baśni, bajek i wierszy. Dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach na temat zdrowego stylu życia pod hasłem „Zdrowo bo witaminowo”, w których po stworzeniu plakatu z zasadami zdrowego stylu życia i obejrzeniu „Przygód Chrumasa”,  samodzielnie przygotowały sałatkę owocową. Każdego dnia uczestnicy grali w gry planszowe, tworzyli prace plastyczne i zakładki do książek. Codziennością stał się ciepły poczęstunek na powitanie – ciepła herbata i ciastka, natomiast pod koniec zajęć
uczestnicy częstowani byli kanapkami. Odbył się także konkurs plastyczny na „Pokolorowanie swojej wyspy”, w którym nagrodę w postaci puzzli zdobył Jakub Kacprzyk, zaś pozostali uczestnicy otrzymali czekolady.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Spotkanie autorskie z Moniką Sawicką

...i po spotkaniu autorskim - relacja

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania