Ostatni czytelniczy piąteczek :(
Dnia 14.06.2019 roku  o godzinie 11:00 w Bibliotece Publiczno – Szkolnej filii Woźnice odbyło się ostatnie spotkanie w ramach spotkań czytelniczych, mających na celu promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej w Woźnicach i ich rodziców pod hasłem „Czytelnicze piąteczki dla dzieci z zeróweczki”.
            Wstępem do spotkania było przywitanie wszystkich gości oraz przypomnienie zasad panujących podczas zajęć .
Na dzisiejszym spotkaniu czytającym gościem była Pani Marta Stacewicz, którą miała przyjemność przedstawić córka Julia. Zanim jednak Pani Marta rozpoczęła czytanie, odbyła się rozmowa na temat koleżeńskich relacji pomiędzy uczniami. Wstęp ten nawiązywał do przygotowanej na dzień dzisiejszy książki pod tytułem „Tupcio Chrupcio. Nie dam sobie dokuczać.” w której nasz mały bohater po raz pierwszy idąc do nowej szkoły przekonał się, jak nieprzyjemne jest jeśli ktoś nam dokucza. Dzieci opowiadały także jak należy się zachować, gdy do  naszej klasy trafia nowa osoba.

Po wysłuchaniu czytania zgromadzeni nagrodzili gościa brawami, a bibliotekarka pamiątkowym dyplomem i długopisem.
Na zakończenie bibliotekarka serdecznie podziękowała wszystkim uczniom za wspólnie spędzony czas na słuchaniu opowiadań czytanych przez ich rodziców, wykonano pamiątkowe zdjęcie, a dzieciom wręczone zostały Kinder niespodzianki.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Spotkanie autorskie z Moniką Sawicką

...i po spotkaniu autorskim - relacja

Jesienne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki